رفع مشکل حرف “ك”در حسابداری هلو

در این بخش آموزش به آموزش رفع مشکل حرف ک در نرم افزار هلو می پردازیم برای حل مشکل مراحل ذیل رو انجام دهید

در برخي از انواع ویندوز حرف کاف به شکل سرکشدار “ک” و در برخي دیگر حرف کاف به شکل همزه ” ک” تایپ مي شود. در صورتي که در ویندوز حرف کاف با شکل “ک” تایپ شود و در برنامه هلو در جست و جوي اسامي که حرف کاف دارند مشکل داشته باشيم باید از منو تنظيمات عمومي تنظيمات نرم افزار از سمت چپ گزینه امنيتي را انتخاب نموده ودر بخش حل مشکلات حروفي گزینه تبدیل عمليات انجام و سپس تایيد – شود.

در صورتي که در ویندوز حرف کاف با شکل ” ک ” تایپ شود و در برنامه هلو در جست و جوي اسامي که حرف کاف دارند مشکل داشته باشيم باید از منو تنظيمات عمومي تنظيمات نرم افزار از سمت چپ گزینه امنيتي را انتخاب نموده در فرم بازشده دکمه هاي – + R Ctrl + Shift همزمان فشار داده تا کادر مربوط به حروف فعال شود. سپس از کادر دوم حرف “ک” را با دکمه هاي Ctrl + C کپي و در خانه اول قرار مي دهيم. در خانه دوم نيز حرف کاف را تایپ مي کنيم سپس گزینه تبدیل را انتخاب و سپس تایيد مي کنيم.

 

 جهت ریموت کارشناسان ما ابتدا نرم افزار Anydesk را از لینک زیر دانلود کنید و سپس کد اعلام شده در قسمت ANYDESK ADDRESS را به کارشناس مربوطه( آقای نوری ۰۹۳۶۷۹۲۵۳۸۰ ) اعلام کنید.