پيشنهاد مي شود تنظيم رزولوشن با توجه به نوع صفحه نمایش مشتري که مي تواند عریض یا بصورت معمولي باشد

1199 استفاده مي شود که با توجه به * 1002 و سيستم هاي عریض از رزولوشن 790 * تنظيم شود.به عنوان مثال در سيستم هاي معمولي از رزولوشن 1202 قابليت هاي سخت افزاري مشتري مي تواند از رزولوشن بالاتر نيز استفاده کند.

جهت تنظيم resolution در ویندوز 7 و 0 روي صفحه desktop راست کليک و گزینه screen resolution را انتخاب مي کنيم.

   

   

همچنين با کليک روي گزینه Make text and other items وارد تنظيمات display شده و حتما باید در وضعيت smaller تنظيم شده باشد.

       

جهت تنظيم resolution در ویندوز 12 روي صفحه desktop راست کليک و گزینه Display settings را انتخاب مي کنيم. و سپس قسمت Advanced display settings انتخاب مي کنيم.

         

جهت تنظيم resolution در ویندوز 10 روي صفحه desktop راست کليک و گزینه Display settings را انتخاب مي کنيم. و سپس قسمت Advanced display settings انتخاب مي کنيم.

   

جهت تنظيم تم سيستم در ویندوز 7 بر روي صفحه Desktop کليک راست کرده بر روي گزینه Personalize کليک کرده در قسمت HIgh گزینه basic 7 Windows را انتخاب ميکنيم.

               

جهت تنظيم Theme سيستم مشتري در ویندوز 12 بر روي صفحه Desktop کليک راست کرده بر روي گزینه Personalize کليک کرده در قسمت Themes وارد Theme settings شده و گزینه 12 Windows را انتخاب مي کنيم

    ter;”>[su_box title=” تماس با کارشناس فنی جهت ریموت “]آقای نوری 09367925380[/su_box]

جهت ریموت کارشناسان ما ابتدا نرم افزار Anydesk را از لینک زیر دانلود کنید و سپس کد اعلام شده در قسمت ANYDESK ADDRESS را به

کارشناس مربوطه ( آقای نوری  09367925380 ) اعلام کنید.