امشب گوگل از اسمارت فون های جدید خود برای رقابت با دیگر رقبا رونمایی کرد؛ اسمارت فون های پیکسل 3 که ویژگی های آنها در بخش دوربین بیشتر با تکیه بر هوش مصنوعی و نرم افزار تنظیم و ایجاد می‌شوند. پس از چند ساعت گوگل اولین تصاویر نمونه دوربین این گوشی را منتشر کرده است و حالا در ادامه همین مطلب می‌‍توانیم نگاهی به آنها بیندازیم.

همانطور که در مطالب پیشین به آن اشاره کردیم دوربین پیکسل 3 بیشتر ارتقای نرم افزاری داشته است تا سخت افزاری و آنچه در پیکسل 3 می‌بینیم نرم افزار بسیار قدرتمند دوربین است که جای دو دوربین را در این گوشی گرفته و بهبود های بسیار جالب توجهی را در کیفیت تصاویر ثبت شده ارائه می‌کند.

در ادامه چند تصویر نمونه از این دوربین را مشاهده می‌کنید (برای نمایش در اندازه اصلی روی تصویر کلیک کنید).

همانطور که مشاهده می‌کنید تصاویر فوق کیفیت بسیار بالا و تحسین برانگیزی را ارائه می‌کنند این کیفیت علاوه بر دوربین پشت در دوربین جلو هم دیده می‌شود و با استفاده از قابلیت ارائه شده توسط سنسور با زاویه دید گسترده دوربین جلوی دستگاه علاوه بر اینکه می‌توان تصاویر با عرض مفید بیشتری ثبت کرد، کیفیت تصاویر هم افزایش پیدا کرده و ثبت تصویر در بهترین زمان و توسط نرم افزار هوشمند دوربین صورت می‌گیرد.

البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که این تصاویر توسط خود گوگل ثبت شده است و بهتر است برای درک میزان قدرت واقعی آن تا عرضه نهایی و بررسی تخصصی دستگاه توسط وبسایت های تخصصی اسمارت فون ها صبر کنیم.

منبع سخت افزارمگ