سطح آگاهی خانواده ها در زمینه اینترنت

سطح آگاهی خانواده ها در زمینه اینترنت

 

 

 

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: بالا بردن سطح آگاهی خانواده ها در زمینه اینترنت و دیگر فعالیت‌ های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضروری است.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در خصوص تعرفه‌ های اینترنت با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این موارد تعیین و تنظیم می‌ شود، عنوان کرد: این مصوبات به شرکت‌ های ارائه‌ دهنده اینترنت برای اجرا ابلاغ می‌ شود.

وی اظهار کرد: برای اینترنت خانگی یک مصرف منصفانه تعریف‌ شده است که اگر خانواده‌ ها بر اساس آن پیش روند و حد مصرف را رعایت کنند از این بابت هزینه زیادی را متحمل نخواهند شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه مردم همیشه در خصوص چگونگی مصرف اینترنت و تعرفه‌ های آن با پرسش‌ های زیادی مواجه می‌ شوند، افزود: سامانه ۱۹۵ وزارتخانه در این‌ ارتباط و برای پاسخگویی به مشکلات و پرسش‌ های کاربران پایه‌ ریزی شده است که از طریق برقراری تماس تلفنی و پاسخگویی اپراتور و یا ثبت درخواست‌ ها به‌ صورت مجازی در این سامانه اقدامات لازم برای پیگیری سؤالات مطرح‌ شده انجام می‌ شود.

حمیدی ادامه داد: در سامانه ۱۹۵ در مدت ۷۲ ساعت به پرسش‌ های مردمی و طرح انتقادات و پیشنهادهای آن‌ ها پاسخ داده می‌ شود و در کنار این سامانه اپراتورهای ارائه‌ دهنده خدمات اینترنت نیز سامانه‌ ای مجزا برای رسیدگی به این موارد دارند.

وی تصریح کرد: برای افزایش سطح آگاهی خانواده ها در زمینه اینترنت و دیگر فعالیت‌ های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در البرز به دنبال برنامه‌ ریزی برای ارائه جزئیات بیشتر به مردم در زمینه تلفن ثابت، همراه، اینترنت و موارد پستی خواهیم بود.

 

منبع خبر رسانه کلیک